PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706312}
4,3 1 126
ocen
4,3 10 1 1126
Preservation
powrót do forum filmu Preservation

Ludzie, czy wam na umysł padło? Skąd te niskie oceny? Wiem już od dawna, żeby w żadnym wypadku nie kierować się ocenami z forum Filmwebu tylko po prostu obejrzeć film. A ten był poprawny i nic więcej. Dało się go obejrzeć, były momenty zaskoczenia, ale po co tak rugać ten film i zrównywać go z ziemią? Realizacja i plenery spoko, gra aktorska normalna, akcja trochę przeciągnięta, mało spektakularne momenty śmierci, ale to tylko nie powoduje, że film staje się śmieszny i przerysowany. Wszystko było przyjemne i ludzie, zastanówcie się co piszecie, ten wszechobecny hejt już mnie dobija.

Wszystkim życzę miłego seansu, bo warto. PS: nie czytajcie tych hejterskich opinii na tym forum.

ocenił(a) film na 6
czechofil

zupełnie poprawny film. nie jestem miłosniczka gatunku, ale widziałam gorsze.

ocenił(a) film na 4
czechofil

Poprawny, ale nie potrafię sobie przypomnieć filmu kręconego na serio, który składał by się praktycznie z samych bezsensownych zachowań. Technicznie jest OK, ale oczy bolą od scenariusza.

czechofil

Od siebie dorzucę, że bardzo podobał mi się klimat. Uwielbiam filmy z akcją w lesie.
W sumie zaczął się fajnie. Niestety z czasem było tylko gorzej... Pomijając takie drobnostki jak np. te krzyżyki na czole. Laska miała już prawie całkiem stary a w innym ujęciu był świeżo narysowany. Razi w oczy.

No i jak można się odwrócić plecami do mordercy? Jeszcze jakby go posiekali i byli pewni, że nie żyje... A oni specjalnie się odwrócili i czekali aż morderca wstanie i ich znowu zaatakuje.

Ahaaa, no i ten pierwszy silny facet zaatakował łobuza i trochę mu pokiereszował nogę.
A kilka scen dalej pokazany jest ten łobuz jak śmiga na rowerze jak gdyby nigdy nic.

Tak czy siak, warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
czechofil

Zgadzam się,ludziom już się w tyłkach poprzewracało i narzekać tylko potrafią.Dobry film,trzymający w napięciu.(SPOILER).Akurat tych myśliwych nie było mi szkoda że zostali zabici.Przekonali się na własnej skórze co czują te bezbronne zwierzaki kiedy się na nie poluje.Jedynie tego biednego psa mi było bardzo szkoda.Film godny polecenia.PS,film podobny do,Eden Lake, https://www.filmweb.pl/film/Eden+Lake-2008-444400 .Tylko że akurat ten drugi znacznie lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones